NIE WIDAĆ MNIE, ALE WSZYSTKO U MNIE OK

Drodzy uczniowie!

Chcemy Was zachęcić do wzięcia udziału w akcji:

NIE WIDAĆ MNIE, ALE WSZYSTKO U MNIE OK

Właśnie mija kolejny tydzień edukacji zdalnej. Lekcje są lepiej prowadzone przez nauczycieli, bo nauczyciele "odrabiają lekcje" i ciągle szkolą się w metodach edukacji zdalnej, poznają zasoby internetu, tworzą własne materiały multimedialne, aby lekcje były jak najciekawsze dla Was. Wy też w większości przestawiliście się na inny sposób uczenia się, mniej lub bardziej przygotowaliście swój kącik do nauki, inaczej organizujecie sobie przerwy. Poza tym, widać też uporządkowanie i systematyczność zajęć, bo wszystkie lekcje w większości odbywają się na jednej określonej platformie.

Niestety... nawet najlepsze i najnowsze technologie nie zastąpią nam bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. To relacje są najważniejsze. Wyłączona kamera powoduje, że nie wiemy, co słychać u drugiej osoby, czy wszystko u niej w porządku, jakie jest jej/jego samopoczucie, czy daje radę, czy potrzebuje pomocy.

Dlatego zapraszamy Was do akcji "Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK."

Narysujcie na swojej dłoni swoje emocje, aby pokazać, co u Was słychać, jak się czujecie.

Wyślijcie Nam zdjęcia swoich dłoni, a My zrobimy z nich colage i umieścimy na szkolenj stronie i facebooku :)

Zdjęcia przesyłamy na adres mailowy: emocje.nadloni@gmail.com do 22.03.2021r.

Niech ta AKCJA będzie POCZĄTKIEM do ROZMÓW O WŁASNYCH EMOCJACH, UCZUCIACH, bo wielu młodych ludzi nie radzi sobie z obecną sytuacją, która trwa i trwa i nie wiadomo kiedy się skończy…

Pozdrawiamy Was serdecznie :)

Dominika Krym

Joanna Łapińska- Gruszczyk