Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Od 18 stycznia pracujemy również w systemie stacjonarnym, czyli w szkole, dlatego chcemy Wam przekazać informację o możliwości kontaktowania się z pedagogiem, czy psychologami szkolnymi.

Jeśli potrzebujesz wsparcia psychologiczno- pedagogicznego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w KONSULTACJACH NA TERENIE SZKOŁY.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU I SKORZYSTANIA Z POMOCY z naszej strony - poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS lub portal komunikacyjny TEAMS, można poprosić o KONTAKT TELEFONICZNY - na pewno oddzwonimy lub ustalimy SPOTKANIE Z WAMI W SZKOLE.

Z serdecznymi pozdrowieniami :-)
Wasz pedagog Joanna Łapińska-Gruszczyk i psycholożki: Edyta Kasprzak i Małgorzata Chrukin

Nowy Rok

Dzisiaj Nowy Rok tamten stary odszedł w bok,
życzenia składam Wam takie na zawsze piękne i nigdy niezapomniane.
Dużo zdrowia przede wszystkim składam Wam, to wszystkim,
Szczęścia dodam jeszcze i zabawy najważniejsze.
Wiem, że to dla nas był trudny rok ,zrobiliśmy niemały skok,
ale pamiętajcie, Moi Mili,
zakładajcie maski, to wtedy będziecie długo żyli.
Zachowajcie odstęp niemały i bawcie się w najlepsze.
I niech ten Nowy Rok będzie dla Was słuszną radą i świetną zabawą.
Niech ten Nowy Rok będzie dla Was najlepszy ze wszystkich i Pozdrawiam Was wszystkich.
Nowy Rok

Tym pięknym wierszem napisanym przez uczennicę naszej szkoły chciałybyśmy jej słowami natchnąć Was pozytywnym myśleniem w Nowym Roku i życzyć wielu sukcesów :)