#DJO #EUROPEJSKIDZIEŃJĘZYKÓW #QueenElizabethII #CLIL #ERASMUS+

26 – 30 września świętowany był w naszej szkole jako TYDZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH pod hasłem TRIBUTE TO QUEEN ELIZABETH II.

Działo się wiele!

W czasie lekcji języka angielskiego oraz historii uczniowie poznali ciekawe fakty na temat życia królowej Elżbiety II oraz całej rodziny królewskiej, a także wykonali lapbooki o królowej.

Zwieńczeniem całego tygodnia była GRA TERENOWA w której udział brały klasy 4 – 8.
Tu już czekała na dzieciaki tylko dobra zabawa
Szkołę ogarnęło istne szaleństwo
Była to gra terenowa w sportowym wydaniu i z wykorzystaniem języka angielskiego do nauki
i poznawania innych przedmiotów. Uczniowie rozwiązywali zadania i łamigłówki z zakresu: języków, matematyki, biologii, sztuki, historii, sportu oraz kultury. Uczniowie mieli okazję zaprezentować talenty plastyczne, fotograficzne, literackie oraz aktorskie, a także wykazać się kreatywnością i poczuciem humoru
Gratulujemy zwycięstwa klasie 8c, a wszystkim uczniom dziękujemy za ogromne zaangażowanie i doskonałą zabawę
Pomysł na realizację gry terenowej był owocem udziału nauczycieli w kursach programu Erasmus+ w Irlandii, Oslo oraz na Malcie.

Nauczyciele języków oraz historii