Dzielimy się wiedzą po wizycie na kursie Malcie

Wychowawcy i nauczyciele biorący udział w kursie na Malcie po powrocie przeprowadzili lekcje związane z organizacją w naszej szkole programu Erasmus + oraz kursu ICT, w którym uczestniczyli.

Klasa 4b, w czasie lekcji historii, z ogromnym zainteresowaniem wysłuchała prezentacji, dotyczącej realizowanego w naszej szkole projektu Erasmus+.

Lekcja dotyczyła kursu ICT (Informaction and Communication Technologies) na Malcie.

Ponadto dzieci poznały pokrótce historię i położenie tego państwa.

Uczniowie byli bardzo zaangażowani w zajęcia, zadawali mnóstwo pytań i dzielili się swoimi spostrzeżeniami.

M. Schmidt Uśmiech

Klasa 7b w poniedziałek przywitała swoją wychowawczynię z ogromną radością i zaciekawieniem "jak było?". Pani Dominika pokazała klasie stronę internetową, którą założyła podczas kursu ICT (Informaction and Communication Technologies) na Malcie, która zawierała najważniejsze informacje dotyczące szkoły ETI, programu Erasmus oraz tego czego nauczycielki uczyły się podczas kursu. Uczniowie zapoznali się też z położeniem Malty, jej klimatem, obejrzeli krótkie filmiki pokazujące krajobraz oraz architekturę państwa. Nie obyło się też bez małych podarków z podroży. Każdy uczeń otrzymał mały souvenir w postaci ołówka.
Klasa 7b Uśmiech