Tworzymy komiksy na zajęciach rewalidacyjnych

Podczas szkolenia na Malcie (ICT Information and Communication Technologies) nauczyciele poznali wiele ciekawych i twórczych aplikacji i programów do pracy z uczniami. Jednym z nich jest program Storyboard That - program do tworzenia komiksów.

Na zajęciach rewalidacyjnych uczniowie w ostatnim czasie pracowali właśnie za pomocą wspomnianego programu. Własne tworzenie bohaterów i przedstawianie sytuacji życiowych, fantastycznych czy baśniowych, pochłonął uczniów całkowicie i bardzo przypadł im do gustu. Powstało wiele ciekawych scenek, niektóre można obejrzeć w galerii Uśmiech Na pewno będziemy wracać do tego narzędzia pracy.

W galerii można obejrzeć historię ""z przymrużeniem oka" ilustrująca trud wycieczki górskiej" oraz komiks przedstawiający recenzję filmu katastroficznego.
Dominika Krym