Wizyta studentek pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w SP5

W sobotę 19 marca naszą szkołę odwiedziła Pani dr hab. Beata Oelszlaeger-Kosturek, prof. UŚ razem ze studentkami 1 roku 5-letnich studiów niestacjonarnych na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna Uniwersytetu Śląskiego, Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji w Cieszynie.

Podczas warsztatów metodycznych prowadzonych przez nauczycieli SP5 omówiono zagadnienia dotyczące m.in. pracy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, organizacji kształcenia w oddziałach integracyjnych, a także zaprezentowano efekty realizacji programu Erasmus+ w SP5 pt. Europejskie doświadczenie nauczycieli szansą na sukces każdego ucznia. Podczas warsztatów był czas także na działania plastyczne i zabawy sensoryczne.
Dziękujemy Gościom za wizytę w naszej szkole Uśmiech

Elżbieta Schinohl, Barbara Niedziela, Renata Adamczuk