# Dzieci Uczą Rodziców Ogólnopolska Akcja Edukacyjna – lekcja nr 6 „Niezwykła podróż”

Odbyły się kolejne zajęcia z trzeciej edycji Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej #Dzieci uczą rodziców.  Spotkanie nr 6 nosiło tytuł „Niezwykła podróż”.

Była prezentacja  multimedialna, dzięki której dowiedzieliśmy się: Jakie występują kontynenty i oceany na naszej planecie?  Poznaliśmy ciekawe miejsca oraz niezwykłą faunę i florę poszczególnych kontynentów. Odbyliśmy niezwykłą podróż poznając niezwykłe budowle stworzone przez człowieka na całym globie. Dowiedzieliśmy się skąd pochodzi pizza i w jakim kraju powstały manga i anime.

Na zakończenie uczniowie otrzymali obrazki do pokolorowania, które po wykonaniu zanieśli do domu, aby podzielić się zdobytą wiedzą z rodzicami.

koordynator zajęć: Wioleta Wieczorek