Klasa 1a Projekt eTwinning – "Bullerbyn Schoolnet"

Październikowe zadania projektu za nami.

Przeczytaliśmy pierwszy rozdział książki "My - dzieci z Bullerbyn". Wykonaliśmy wizytówkę swojej klasy oraz nasz element do wspólnego Logo projektu. Do naszej klasy należało przygotowanie Zagrody Środkowej. Wykorzystaliśmy do tego celu patyczki kreatywne.

Następnym zadaniem było zbudowanie swojej szkoły z klocków. Na początku zrobiliśmy zdjęcie naszej szkoły i wyszukaliśmy jej w Mapach Google. Pracowaliśmy w grupach, wykorzystując różne klocki. Następnie na stronę projektu wstawialiśmy prawdziwe zdjęcie naszej szkoły i zdjęcie szkoły zbudowanej z klocków.  Partnerzy mają za zadanie połączyć w pary zdjęcie szkoły z klocków ze zdjęciem z prawdziwą szkołą. To było prawdziwe wyzwanie. Byliśmy bardzo zadowoleni z efektów.

Elżbieta Henicz