Światowy Dzień Wody z PAH

Światowy Dzień Wody z PAH 22 marca obchodzony był Światowy Dzień Wody ustanowiony przez ONZ. Co roku celebrujemy ten dzień, aby podnieść świadomość nt. globalnych wyzwań wodnych. Jako szkoła dołączyliśmy do tej akcji już trzeci raz!

W ramach działań w naszej szkole sporo się działo, a mianowicie: Gazetki tematyczne „A Ty, ile wody masz na sobie?”, „Woda i ja”, Filmiki dotyczące wody pitnej na świecie i konieczności ich ochrony, Lekcje tematyczne w klasach 1B, 2B, 3A i w klasach 7, Obliczanie śladu wodnego, Quizz wodny dla klas 1B, 2B i 3A, Quizzy i zabawy dla klas 1B, 2B i 3A, Praca plastyczna „Kropelka wody”, Informacje na stronie szkoły, profilu szkoły na Facebooku nt Dnia Wody, Wasze indywidualne zaangażowanie.

Osoby chętne zapraszamy do odwiedzenia strony Polskiej Akcji Humanitarnej i zapoznanie się z „22-powodami dla wody”: https://www.pah.org.pl/22-powody/

Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom za przyłączenie się do akcji!

Pamiętaj! To co robisz – ma znaczenie!

Nauczyciele organizujący działania.