Nowe pomoce dydaktyczne dzięki Fundacji JSW

Mamy przyjemność poinformować, że dzieci mają możliwość realizacji aktywności sportowej  z wykorzystaniem nowych pomocy dydaktycznych, które zostały zakupione dzięki Fundacji JSW.

Głównym celem projektu było zaopatrzenie bazy szkolnej w niezbędny sprzęt sportowy, co umożliwi wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Zakupiony sprzęt wykorzystany będzie przez organizowanie regularnych zajęć sportowych w czasie godzin lekcyjnych oraz na zajęciach pozalekcyjnych, jak również w trakcie zajęć rewalidacyjnych.

Projekt zakładał doposażenie sali gimnastycznej w pomoce dydaktyczne, z których korzystać będą uczniowie wszystkich klas.
Całość inwestycji wyniosła 7 200 zł, z czego 6 120 zł otrzymaliśmy z Fundacji JSW.

Dziękujemy!