Mała salka gimnastyczna pięknieje dzięki Fundacji JSW

Po raz kolejny Fundacja JSW wsparła naszą szkołę w uatrakcyjnieniu zajęć szkolnych. Tym razem zakupiono piłki gimnastyczne, elastyczną nawierzchnię, drabinki, lustra  do prowadzenia zajęć: wychowania fizycznego, rewalidacyjnych i terapeutycznych, do małej salki gimnastycznej oraz stół do tenisa.

Z odświeżonej i na nowo wyposażonej małej sali skorzystają  przede wszystkim uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, specjaliści i rodzice podczas zajęć lekcyjnych i specjalistycznych. Te  grupy  najczęściej będą miały możliwość odczuć  komfort pracy dzięki kolejnemu przedsięwzięciu we współpracy z Fundacją JSW. Pośrednio, również miejsce to wzbogaci zajęcia, w których uczestniczy społeczność lokalna, praktykanci i osoby ćwiczące podczas różnych zajęć pozalekcyjnych, a także przedszkolaki - głównie Publicznego Przedszkola nr 5 i Publicznego Przedszkola nr 4. Wierzymy, że nasze spotkania z przedszkolakami wrócą do takiej częstotliwości jaka miała  miejsce przed okresem pandemii.  Liczymy również na większą ilość zajęć tanecznych, które dzięki elastycznej nawierzchni i lustrom, zapewnią więcej przyjemności doskonalącym umiejętności taneczne.

Cieszymy się również z nowego stołu do tenisa – uczniowie ćwiczą chętnie i często osiągają  w tej dziedzinie sukcesy.

Otrzymana darowizna, dzięki Fundacji JSW wpłynęła na jakość pracy i uatrakcyjnienie  przeprowadzanych zajęć sportowych. Bez wątpienia to kolejny element  nowoczesnej szkoły.

Bardzo dziękujemy w imieniu

wszystkich uczniów i pracowników szkoły.