Poprawa efektywności kształcenia w Szkole Podstawowej nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju.

Miło nam poinformować, że na liście projektów wybranych do dofinansowania znalazł się projekt złożony przez naszą szkołę o nazwie

Poprawa efektywności kształcenia w Szkole Podstawowej nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju.

projekt unijny

W dniu 18 lipca 2018 roku Zarząd Województwa Śląskiego jako Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Śląskiego na lata 2014–2020 ogłosił wyniki konkursu RPSL.11.01.04-IZ.01-24-214/17 w ramach Osi Priorytetowej XI Wzmocnienie potencjału edukacyjnego, Działanie 11.1 Ograniczenie przedwczesnego kończenia nauki szkolnej oraz zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości edukacji elementarnej, kształcenia podstawowego i średniego, Poddziałanie 11.1.4 Poprawa efektywności kształcenia ogólnego – konkurs.

Miło nam poinformować, że na liście projektów wybranych do dofinansowania znalazł się projekt złożony przez naszą szkołę – Poprawa efektywności kształcenia w Szkole Podstawowej nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju.

Okres realizacji projektu został przewidziany od 1 lipca 2018 roku do 30 czerwca 2019 roku, a jego wartość wynosi 363 079,11 zł. W ramach projektu przewidziano szereg zajęć dydaktyczno-wyrównawczych oraz rozwijających dla uczniów naszej szkoły. Prowadzone będą także terapie dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Bardzo dużym wsparciem dla naszej placówki będzie zakup wyposażenia do sal: Biofeedback, logopedycznej, psychologicznej, Integracji Sensorycznej oraz do nauczenia przedmiotów: matematyki, edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego, arteterapii, kółka przyrodniczo-turystycznego, kółka szachowego o łącznej wartości aż 151 209,29 zł.

Szczegóły dotyczące projektu, w tym dokumenty rekrutacyjne, będą publikowane na naszej stronie internetowej oraz będą dostępne w sekretariacie szkoły