Klasa 3 a - międzynarodowy projekt eTwinning "Ogród pełen... kwiatów"

Kolejny etap naszego projektu.

Projekt ten polega na tym, że dzieci w różnych krajach  rysują, wycinają, wyklejają  różne kwiaty. Zadanie to udało nam się zrealizować jeszcze zanim przeszliśmy na zdalne nauczanie. Wybraliśmy w większości słonecznik, bo jest bardzo popularny w Polsce i kojarzy nam się za słońcem. Powstały również inne kwiaty inspirowane wyobraźnią.

Do każdej szkoły biorącej udział w projekcie zostanie wysłany jeden kwiat z informacją o ich kwiatach i życzeniami noworocznymi. Następnie kwiaty zostaną wystawione na ścianie, tworząc piękny międzynarodowy ogród kwiatowy.
Nasze listy w piątek 4 grudnia 2020 r. zostały wysłane do 15 krajów: Armenii (Gegharkunik region), Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Islandii, Jordanii, Mołdawii, Polski, Portugalii, Serbii, Słowenii, Szkocji, Szwecji, Turcji.

Do nas też już dotarł jeden list. Jest to list ze Szkoły Podstawowej w Zielonej Górze w Polsce.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne listy.

Elżbieta Henicz