Bądź kumplem, nie dokuczaj w klasie VI b

Tak jak w ubiegłym roku szkolnym, tak i w tym klasa 6b na lekcji wychowawczej zrealizowała założenia akcji społecznej "Bądź kumplem, nie dokuczaj", w tym roku z tą różnicą, że zajęcia odbyły się w formie zdalnej.

Na zajęciach uczniowie poznali nowego ambasadora akcji, którym w tym roku jest skoczek narciarski Kamil Stoch. Następnie za pomocą aplikacji uczniowie wyrazili swoje samopoczucie, po tych działaniach można było przejść do pracy. Uczniowie razem tworzyli kolejne slajdy prezentacji, patrząc na świat przez różne okulary.

Zielone - pokazywały nam jak możemy zadbać o siebie samych, żółte ukazywały nam pomysły na prawidłową komunikację, a czerwone ukazywały w jaki sposób możemy dzielić sie życzliwością w szkole i po za nią.

Stworzoną wspólną pracę uczniów można zobaczyć w załączniku, do czego zapraszamy Uśmiech