ŚWIĄTECZNA AKCJA!!

W tradycji naszej szkoły od wielu lat było organizowanie w jeden z grudniowych dni Wieczoru Kolęd. W tym roku, z powodu pandemii, z wielkim bólem serca, ta tradycja zostanie przerwana. Ale...już wiele razy pokazaliście, że jesteście WIELCY i możemy na Was polegać! Chcemy stworzyć świąteczny szkolny teledysk!

Osoby chętne, czujące klimat świąt zachęcamy do robienia świątecznych zdjęć, krótkich filmików np. na Tik-Toku i przesłanie ich na adres e-mail: aleksandramariag91@gmail.com do 10 grudnia.

Zdjęcia i filmiki powinny przedstawiać Was samych lub z rodzinami, waszych milusińskich, świąteczne przygotowania lub świąteczne tańce. Wszystko powinno mieć świątecznych klimat. Osoby, które prześlą zdjęcia otrzymają punkty dodatkowe z zachowania(kl.4-8) lub uwagi pozytywne (kl.1-3). Jednocześnie osoby, które przesyłają materiał do świątecznego teledysku wyrażają zgodę na upublicznienie ich wizerunku na stronie szkoły.

LICZYMY NA WAS! Ho, ho, ho... :)

Rada Szkoły SP5