Turniej Sportowy dla przedszkoli pt.: "Sportowe zmagania najmłodszych w SP 5"

We wtorek 25 lutego 2020 roku gościliśmy w progach naszej szkoły przedszkolaków, którzy zostali zaproszeni do udziału w  Turnieju Sportowym pt. „Sportowe zmagania najmłodszych w SP 5 ”. Niezwykle sprawne przedszkolaki szybko przekazywały pałeczkę sztafetową, zręcznie "sadziły ziemniaki", zwinnie przechodziły przez hula – hop, celnie trafiały do kosza. Zwycięstwo odniosła ta drużyna, która uzyskała w konkurencjach najlepszy czas oraz najcelniej trafiała do kosza. Walka była bardzo zacięta i wyrównana, liczył się każdy punkt.

A oto wyniki.
Turniej dla przedszkolaków
pt. „ Sportowe Zmagania Najmłodszych w SP 5”.

I miejsce - Publiczne Przedszkole nr 4
               II miejsce - Publiczne Przedszkole nr 5 (grupa 1)

II miejsce - Publiczne Przedszkole nr 5  (grupa 2)

III miejsce - Publiczne Przedszkole nr 6

Przedszkolakom gratulujemy wspaniałej sprawności fizycznej, paniom wychowawczyniom dziękujemy za skorzystanie z zaproszenia i przygotowanie wychowanków do aktywnego udziału w turnieju.