#erasmus#wizytauczniówinauczycieli#gościezCypruiŁotwy

Dzięki realizacji projektów w ramach Akredytacji w programie Erasmus+ wzrasta europejski wymiar naszej szkoły. Dotychczas nasi nauczyciele wyjeżdżali na obserwację pracy i szkolenia do szkół i instytucji edukacyjnych w Europie, uczniowie gościli w szkole greckiej, przyjmowaliśmy nauczycieli z Włoch, Hiszpanii i Portugalii na obserwacji pracy.

Kolejnym etapem działań jest wizyta w naszej szkole uczniów i nauczycieli ze szkół partnerskich z Cypru i Łotwy, która trwać będzie od 4 do 8 marca br. Z niecierpliwością czekamy na naszych gości! Przygotowaliśmy atrakcyjny program edukacyjny i rekreacyjno - kulturalny, w którym będą również uczestniczyć uczniowie naszej szkoły. Po raz trzeci w tym roku szkolnym ogłaszamy DNI ERASMUSA W SP5!