Spektakl teatralny

19 lutego 2024r. uczniowie klas: 4b, 5a, 6a, 6b, 7a i 7b wraz z opiekunami udali się do MOK „Centrum” na przedstawienie pt. „Hobbit, czyli podróż w nieznane” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Widzowie mieli okazję przenieść się do magicznego świata i wraz z głównym bohaterem przeżyć wiele fantastycznych przygód. Na uwagę zasługuje fakt, ze w role krasnoludów wcielili się… sami uczniowie. „To było niesamowite przeżycie wystąpić na scenie u boku aktorów” - stwierdzili Łukasz i Patryk - uczniowie naszej szkoły.
Gra świateł, efekty specjalne, muzyka, kostiumy i scenografia wywołały w odbiorcach ogromne wrażenie! Udział w spektaklu i przeprowadzone po nim warsztaty teatralne były ciekawą podróżą w nieznane…