BAL KARNAWAŁOWY 2024

11 stycznia 2024r. odbył się w naszej szkole. BAL KARNAWAŁOWY
Został zorganizowany przez Radę Rodziców przy współudziale Samorządu Uczniowskiego.

Zgodnie z pragnieniem uczniów przeprowadzono przy tej okazji wybory Króla i Królowej Balu.
W klasach 1-4 zwycięzców wyłoniła komisja złożona z przedstawicieli nauczycieli, rodziców i uczniów. Chociaż trudno było się zdecydować, bo młodsi uczniowie nie dość, że byli pięknie i pomysłowo ubrani, to jeszcze wspaniale tańczyli, ostatecznie wybór padł na:
Zuzannę Gorzałę  oraz Amira Derrara .

W klasach 5-8 konkurs przebiegał dwuetapowo. Najpierw członkowie Zarządu Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem nominowali do finału siedmiu chłopców i siedem dziewcząt, którzy z zaangażowaniem uczestniczyli w zabawie. A byli to:
Natalia Mikuła, Natasza Morawiec, Nadia Wawrzeńczyk, Nikola Buczak, Antonina Kimla, Wiktoria Wiącek, Nikola Konas oraz
Krystian Karwowski, Gabriel Olejek, Jan Pawlak, Szymon Kulka, Wiktor Pawełczak, Artem Komartsov.
Po przerwie, idąc na drugą część zabawy, uczniowie mogli oddać swój głos na króla i królową balu.
Zwycięzcami okazali się:
Nadia Wawrzeńczyk  oraz Krystian Karwowski .

Samorząd Uczniowski ufundował również nagrody specjalne w postaci BONU do szkolnego sklepiku dla Dominika Małolepszego z klasy I (który zachwycił jury swoim uroczym strojem i tańcem) oraz dla Natalii Mikuły z klasy VIII (która otrzymała drugie miejsce w głosowaniu na Królową Balu).

Na koniec warto podkreślić, że dobrze bawiących się osób było bardzo dużo i to dzięki Wam zabawę karnawałową można uznać za udaną!!!

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!
Dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie imprezy Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom!