Dzień Babci i Dziadka w kl. 3 a

22 stycznia 2024r. odbyły się w kl. 3a zajęcia otwarte z okazji Dnia Babci. Na zajęciach tych dzieci wraz z zaproszoną babcią lub dziadkiem wspólnie wykonywali mydełka o rozmaitych kształtach, zapachach i kolorach.

Wykorzystaliśmy różne aromaty, barwniki, suszone płatki kwiatów oraz inne dodatki, podkreślające urodę naszych mydełek. Tak własnoręcznie przygotowane mydełka, pięknie zapakowane były prezentem dla babci lub dziadka. Przed rozpoczęciem pracy odbył się się krótki konkurs, który polegał na rozpoznaniu różnych zapachów. Wszyscy świetnie sobie poradzili z tym zadaniem. Na koniec uroczystości uczniowie zaśpiewali gościom "Sto lat", wręczyli laurki i upominki oraz złożyli życzenia. Podczas uroczystości panowała miła, radosna atmosfera.
Dziękujemy za pomoc p. Ewie Wandas-Sazykin.