Klasowa uroczystość kl. Ia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego też klasa IA postanowiła zaprosić swoich Dziadków na uroczystości z tej okazji.

Dnia 18 stycznia b.r. do świetlicy szkolnej licznie przybyli goście mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Uczniowie pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły specjalnie na tą uroczystość.
W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie zaprosiły babcie i dziadków do wspólnej zabawy oraz na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
Wśród zabaw były m.in. znana wszystkim „Jaka to melodia?”, gdzie dziadkowie odgadywali tytuł piosenki z dawnych lat i wspólnie śpiewali swoim wnukom. Wiele uśmiechów wywołała również zabawa w rozpoznawanie głosu swoich wnuków przez Dziadków.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
Dziękujemy naszym wspaniałym Gościom za ich obecność na uroczystości, za łzy wzruszenia, które pokazały jaką wyjątkową rolę odrywają w ich życiu wnukowie.
Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci do pamięciowego opanowania wierszyków, za mobilizację do zorganizowania jednakowych strojów, za przygotowanie przepysznego poczęstunku oraz pomoc w sprzątaniu świetlicy po zakończeniu imprezy. Takie czynne włączenie się rodziców w życie szkolne swoich dzieci sprzyja zbudowaniu klimatu zaufania i partnerskiej komunikacji pomiędzy nauczycielami i rodzicami.
Dziękujemy naszym wspaniałym Wychowankom za chęć udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, za ich odwagę i pełną mobilizację podczas występu, za trud włożony w naukę wierszy, piosenek oraz układu tanecznego, za ich cierpliwość i wyrozumiałość podczas prób, a było ich naprawdę wiele wink Jesteśmy z Was bardzo dumne smile
Dziękujemy Pani Agnieszce Mentlik za wypożyczenie tiulowych spódniczek, Paniom ze świetlicy za udostępnienie pomieszczenia oraz cierpliwość do nas podczas prób oraz Panu Leszkowi Tarucowi za wypożyczenie sprzętu nagłaśniającego.
Pragniemy również szczególnie podziękować uczniom naszej szkoły za bezinteresowną pomoc w przygotowaniu świetlicy do naszej uroczystości. Są to: Brayan Beyger z kl.6b, Maciej Kruk i Alan Stateczny z kl.4b oraz Oskar Motyl i Paweł Perlik z kl.8a. Chłopcy zobaczyli, że coś się dzieje i sami przyszli zapytać, czy mogą w czymś pomóc. Cieszymy się ogromnie, że mamy takich uczniów.
WDZIĘCZNI I DUMNI WYCHOWAWCY KLASY IA smile