Ogólnopolska Olimpiada Zdrowia PCK z Biedronką

12 stycznia 2024r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Jastrzębiu- Zdroju odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką.

Olimpiadę otworzyła pani dyrektor Beata Siwiec, następnie zabrali głos przybyli goście: pan Piotr Kula- prezes Oddziału Rejonowego PCK, pan Ryszard Piotrowicz- prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi im. Henryka Sławika , p. Urszula Górska - skarbnik Oddziału Rejonowego PCK w Jastrzębiu-Zdroju i Renata Reichman- organizator etapu rejonowego olimpiady. W eliminacjach rejonowych wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i średnich jastrzębskich szkół. I miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła uczennica naszej szkoły- Maja Maryńczak z klasy 6a. To ona 19 kwietnia br. będzie reprezentowała nasze miasto w eliminacjach okręgowych. Gratulujemy Mai i życzymy sukcesu na kolejnym etapie olimpiady.