Andrzejki

30 listopada 2023r., obchodziliśmy w naszej szkole andrzejki. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował stoisko z przysmakami oraz stanowiska z wróżbami.

Podchodząc do poszczególnych stolików, można się było dowiedzieć, jakie znaczenie i właściwości mają kamienie, co kryją specjalnie przygotowane karty oraz kubeczki, a także - jakie imię będzie nosiła osoba, którą w przyszłości pokochamy.

Do wspólnej zabawy dołączyli chętnie goszczący w naszej szkole nauczyciele z Portugalii.

Szczególne podziękowania za organizację należą się Zarządowi Samorządu Uczniowskiego, klasie 5a i Rodzicom tych uczniów oraz uczennicom z 7b.

PS. Niektóre młodsze klasy przedłużyły zabawę w sali lekcyjnej, np. układając buty w stronę drzwi, by dowiedzieć się, kto pierwszy z klasy wstąpi w związek małżeński .