Wizyta nauczycielek z Hiszpanii

W dniach od 6.11. do 10.11.2023r. nasza szkoła miała zaszczyt gościć dwie nauczycielki z Hiszpanii w ramach akcji Job shadowing w programie Erasmus+.

Wizyty nauczycieli ze szkół partnerskich są jednym z elementów ERASMUS DAYS w naszej szkole.

Dzięki takim spotkaniom mamy okazję dzielić się wiedzą zdobytą podczas mobilności naszych nauczycieli oraz pokazać sposoby praktycznego wykorzystania tej wiedzy podczas zajęć z uczniami. Jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, skonfrontowania naszych metod pracy z unijnymi standardami oraz upowszechniania rezultatów naszego projektu.

Działalność międzynarodowa naszych nauczycieli, która odbywa się dzięki środkom pochodzącym z programu Erasmus+, stwarza wiele możliwości kreowania różnorodnych inicjatyw edukacyjnych zarówno w społeczności szkolnej jak i lokalnej a także międzynarodowej.