Udział nauczycieli w kursie „Emotion and mind” w Sevilli

W terminie 30.10 – 3.11.2023r troje nauczycieli z naszej szkoły miało okazję uczestniczyć w mobilności dla nauczycieli w ramach programu Erasmus+.

Podczas kursu nauczycielki uczyły się: sposobów do pracy w sytuacjach trudnych, do radzenia sobie z emocjami dzieci, do rozmowy o emocjach. Była to okazja do wymiany doświadczeń oraz otrzymania cennych rad i wskazówek do dalszej pracy zarówno od prowadzącej kurs, jak i od osób w nim uczestniczących. Dzięki międzynarodowemu gronu była to także doskonała sytuacja do rozwijania umiejętności językowych poprzez współpracę i integrację z innymi uczestnikami kursu. Zajęcia odbywały się zarówno w sali wykładowej jak i na świeżym powietrzu co pozwoliło na alternatywne podejście do sposobu oraz metod codziennej pracy w szkole.