I b Ratuje pszczoły - Gra miejska

24 października 2019r. uczniowie klasy Ib wraz z opiekunami wzięli udział w konkursie dla dzieci w formie Gry Miejskiej zoragnizowanej przez JSW S.A. w Jastrzębiu - Zdroju pod tytułem RATUJMY PSZCZOŁY.

Gra była częścią projektu Kopalni Wiedzy JSW. Gra miejska była wspaniałą i niezapomnianązabawą, której zasady przypominały tradycyjne podchody. Dzieci wraz z opiekunami miały za zadanie (korzystając ze wskazówek) znaleźć zagadki ukryte w sześciu punktach miasta. Trasa miała długość około 4 km. Zadania  były bardzo róźnorodne. Dzięki temu każde dziecko mogło się zaangażować i wykazać swoimi zdolnościami. Gra miala ogromny walor integracyjny, a jednocześnie pozwoliła wzbogacic ich wiedzę o życiu pszczół.

Joanna Węgrzyn

Monika Jochymek