Dzień Kundelka w kl. 3 A

Jest to również Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt, a październik jest miesiącem dobroci dla nich.

Klasa 3 A z radością świętowała ten dzień. Uczniowie, którzy są właścicielami piesków przygotowali z tej okazji piękne prezentacje o soich psach, a następnie opowiedzieli o nich pozostałym dzieciom. Ponadto, niektórzy przynieśli swoje ulubione maskotki – pieski oraz założyli ubrania z psimi motywami. Zajęcia te były okazją do przypomnienia sobie jakie obowiązki i odpowiedzialność związana jest z posiadaniem psa lub każdego innego zwierzątka. Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, Uczniowie klasy trzeciej już wiedzą, że każdy pies - kundelek czy rasowiec – zasługuje na uwagę i miłość! Na koniec zajęć odbyły się zajęcia plastyczne "Wyturlaj sobie psa". Powstało wiele ciekawych portretów piesków.

Był to mile spędzony czas przepełniony, zabawą i pozytywną energią.