Olimpiada Zdrowia

Dnia 19.05.2023r. uczennica kl.8a Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Jastrzębiu-Zdroju wzięła udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK w Oddziale Okręgowym PCK w Katowicach.

Uczestnicy mieli za zadanie przygotować  akcję prozdrowotną oraz rozwiązać test składający się z 40 pytań.

Ola na terenie swojej szkoły przeprowadziła akcję " Ruch z witaminami" oraz wygłosiła przemówienie dla zgromadzonych w Parku Zdrojowym  na III Krwiobiegu 6 maja br. jastrzębian nt. zdrowego stylu życia .

W ogólnej klasyfikacji Aleksandra zajęła 7. miejsce w województwie.  Dziękujemy, że godnie zaprezentowała rejon w kategorii szkół podstawowych , gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej edukacji.

Opiekun SK PCK

Renata Reichman