II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Oddaj krew – ratuj życie” rozstrzygnięty.

W marcu uczniowie naszej szkoły w składzie: N. Witczak (2a); N. Wawrzeńczyk (4a), N. Nowak (4a), V. Kulig (5b), G. Turczyn (5b), K. Gruca (5b), D. Świt (8c) oraz T. Góralczyk (8c) reprezentowali naszą szkołę w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Oddaj krew-ratuj życie”.

Nie wszyscy mogli zostać zwycięzcami konkursu. Komisja oceniająca miała ogromnie trudne zadanie - z 2365 prac wybrała i nagrodziła tylko 28. Uczniowie naszej szkoły nie byli wśród wyróżnionych, ale dla nas są i tak zwycięzcami. Wszyscy pomyśleli o pomocy drugiemu człowiekowi, o honorowym dawstwie krwi i potrafili to przedstawić na kartce papieru. Pomysłowość i włożony wysiłek w wykonanie prac zasługuje na nasze uznanie i szacunek. Gratulujemy!