trzeci – ostatni etap konkursu RAZEM WESELEJ

20 kwietnia 2023r. w naszej szkole odbył się trzeci – ostatni etap konkursu RAZEM WESELEJ dla najstarszych grup przedszkolnych.

W zmaganiach sportowych wzięły udział wszystkie grupy zgłoszone do konkursu i rywalizujące między sobą w dwóch wcześniejszych etapach plastycznych. Po zaciętej rywalizacji w pięciu dyscyplinach sportowych i dogrywce pomiędzy dwoma przedszkolami, ostatecznie wyniki całorocznego konkursu prezentują się następująco:

1 miejsce – przedszkole nr 18 – pod opieką Pani mgr Anny Bębenek

2 miejsce – Publiczne Przedszkole nr 5 - pod opieką Pani mgr Grażyny Przybyły

3 miejsce - Publiczne Przedszkole nr 4 - pod opieką Pani mgr Joanny Pęcherz

4 miejsce - Publiczne Przedszkole nr 8 - pod opieką Pani mgr Agaty Pabich - Pospieszny

Zwycięzca otrzymał statuetkę VIII edycji konkursu RAZEM WESELEJ.

Laureaci 1, 2, 3, 4 miejsca otrzymali bilet wstępu na zajęcia dla całej grupy do: Wesołkowa, Bajkolandii oraz Eksplozji Tańca, ufundowane przez właścicielki i od lat Przyjaciółki naszej szkoły: Panią Anetę Rizos, Panią Elżbietę Kierc, Panią Agnieszkę Cichoń, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Każda grupa biorąca udział w konkursie otrzymała upominki dla wszystkich dzieci z grupy ufundowane przez: Esperanza Sp.J.Poterek (wieloletni również przyjaciel szkoły) i nasi nowi przyjaciele - Wydawnictwo Jedność, Urząd Miasta Bielsko – Biała.

Wszystkim przedszkolakom, Paniom wychowawczyniom, sponsorom, nauczycielom SP5, serdecznie dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym na IX edycję konkursu RAZEM WESELEJ :)

pomysłodawca i koordynator konkursu - mgr Ewa Wandas - Sazykin