Turniej Wielkanocny

W piątek 31marca w naszej szkole miał miejsce Pierwszy Turniej Wielkanocny organizowany przez Radę Szkoły SP5. Pomysł na Turniej zrodził się po sukcesie zeszłorocznych Turniejów Bożonarodzeniowych online.

Turniej Wielkanocny, jak sama nazwa wskazuje dotyczył symboliki, tradycji i obchodów Świąt Wielkiej Nocy, które już niebawem...
Uczestnicy Turnieju mieli za zadanie m.in. obrać jajko na czas czy rozpoznać przez dotyk jeden z symboli, które wkładamy do koszyczka. Uczestnicy wyjątkowo walczyli o nagrodę, nie tylko dla siebie, ale dla całej klasy! I tak klasy 3-6 reprezentowali:
3A - Burda Franciszek
3B - Ziebura Marianna
4A - Buczak Nikola
4B -Kulka Szymon
5A - Maryńczak Maja
5B -Vanessa Kulig
6A -Namielski Ryszard
6B -Kimla Antonina
Uczestnicy szli łeb w łeb, a poziom wiedzy był bardzo wysoki.

Ostatecznie po zaciętej walce zmagania wygrała Marianna Ziebura z klasy 3B.

Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY !!

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani mgr Magdaleny Dudek za konsultacje merytoryczne oraz Rady Rodziców za ufundowanie nagród.