Odwiedziny grupy z przedszkola nr 4

7 lutego 2023r. obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu.
Z tej okazji, między innymi, pojawili się u nas goście z pobliskiego przedszkola PP nr 4 - grupa przedszkolaków chętna do poznania naszej szkoły i nowych wiadomości, wraz ze swoimi Paniami.

Podczas wizyty w sali informatycznej przedszkolaki poznały zasady korzystania z komputera i Internetu. Dzieci obejrzały projekcję filmu edukacyjnego Owce w sieci podczas, której dowiedziały się, że nie można ślepo wierzyć we wszystko co oglądają w Internecie.
Ponadto przedszkolaki samodzielnie wykonały kolorowe rysunki posługując się myszką i klawiaturą oraz odwiedziły drugą salę komputerową, w której klasa 4b zaprezentowała gościom swoją pracę z Lego System.
Mamy ogromną nadzieję, że wizyta w naszej szkole i wiedza zdobyta w ciągu Dnia Bezpiecznego Internetu, na długo pozostanie w pamięci naszych gości i jeszcze raz chętnie nas odwiedzą.

mgr Ewa Wandas-Sazykin