Wyjście na tor rolkowy przy stadionie miejskim w Jastrzębiu-Zdroju

W poniedziałkowe popołudnie grupka dzieci z kl. 5c w ramach projektu unijnego uudała się przetestować tor rolkowy, który stanowi część stadionu miejskiego w Jastrzębiu-Zdroju. Tor dostępny jest dla wszystkich mieszkańców naszego miasta, a jazda na nim jest bezpłatna.

Miłym zaskoczeniem była dla nas bardzo mała ilość rolkarzy, dzieci czemu tor mieliśmy prawie tylko dla siebie. Dzieci bez skrępowania uczyły się jazdy na wrotkach i rolkach oraz doskonaliły swoje umiejętności. Pomocnym okazał się młody hokeista, który z przyjemnością pokazywał naszym uczniom elementy techniczne i im służył radą. Po wycieczce wszyscy cali i zadowoleni udali się do domów z zapowiedzią, że na pewno przyjdą tu znowu.