KLASA 2 A – PROJEKT ETWINNING „BULLERBYN SCHOOLNET” OTRZYMAŁ KRAJOWĄ ODZNAKĘ JAKOŚCI

Miło nam poinformować, że nasza praca w ramach projektu eTwinning „Bullerbyn Schoolnet” została nagrodzona wyjątkowym odznaczeniem – Krajową Odznaką Jakości, która przyznawana jest przez Krajowe Biuro eTwinning tym nauczycielom oraz uczniom, których praca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą w naszym kraju.

Przez kilka miesiący współpracy z innymi szkołami z całej Polski oraz jedną szkołą z Holandii osiągnęliśmy wiele, wspaniale się bawiliśmy i mamy się czym pochwalić. Odznaka ta niewątpliwie będzie dla uczniów wspaniałą motywacją do dalszej pracy, a dla szkoły prestiżem i wyrazem otwarcia się na współpracę europejską.

Elżbieta Henicz, Agnieszka Wilk