Szkoła Pełna Talentów

Zachęcamy rodziców, uczniów i nauczycieli naszej szkoły do wzięcia udziału w projekcie Lidl Polska.

Akcja sklepu, która ruszyła 05.09.2022r. nosi nazwę "Szkoły Pełne Talentów" i polega na tym, aby w trakcie zakupów w Lidlu odbierać  przy kasie kupony "Talenciaki" i przekazywać je na konto naszej placówki.

Za zebrane kupony szkoła może otrzymać nagrody dla uczniów: sprzęt sportowy i elektroniczny najwyższej jakości.

"Talenciaki" można zbierać  do 13.11.2022r.  i aktywować elektronicznie na stronie Lidla (szkoly.lidl.plwybierając województwo śląskie, gminę Jastrzębie-Zdrój i następnie Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi - a następnie  wpisać kod z "talenciaka" lub zeskanować kod QR ) lub przynieść do szkoły i wrzucić do specjalnie przygotowanych skrzynek, które będą się znajdowały w widocznych miejscach naszej szkoły ( sekretariat, świetlica, sala techniczna).

Liczymy na Waszą pomoc i zachęcamy do udziału w akcji!