Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu - Zdroju

Dnia 03.06.2022r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Jastrzębiu - Zdroju odbyło się spotkanie nauczycieli w ramach projekty "Aktywna tablica".

W spotkaniu brali udział nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Podstawowejz Marklowic Górnych. W zajęciach b rało udział trzech nauczycieli. Temat zajęć rewalidacyjnych brzmiał: Podróż po świecie emocji. Zajęcia odbywały się na platformie mTalent. Wykorzytano takie zadania jak: testy, rebusy, karty pracy, zabawy sensoryczne. Podsumowaniem zajęc była rozmowa doycząca świata emocji ile ich jest, jakie są i czy są potrzebne.

Tradycyjnie po przeprowadzonych zajęciach nauczyciele podzieli się swoimi spostrzeżeniami, pomysłami oraz refleksjam.

Krystyna Kulczycka - Pruszyńska