Wręczenie nagród laureatom etapu powiatowego Wojewódzkiego Konkursu Wielka Liga Czytelników w Bibliotece Miejskiej

10 maja w Bibliotece Miejskiej odbyło się wręczenie nagród laureatom etapu powiatowego Wojewódzkiego Konkursu Wielka Liga Czytelników. Z naszej szkoły dwie drużyny uzyskały tytuły Mistrzów Powiatu.

W kategorii kl.1 – 3:

Bieniek Laura kl.1a

Dudzik Antonina kl. 2a

Pisula Aleksander kl. 1B

W kategorii kl. 7-8

Dziemianowska Izabela kl. 8c

Migdalska Kinga kl.8e

Świstowski Olivier kl.8c

Laureatom serdecznie gratulujemy wysokiego wyniku. Każdy z nich otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Wręczenie nagród połączone zostało ze spotkaniem pt. "MICKIEWICZ DLA DZIECI", którego gościem był JAROSŁAW MIKOŁAJEWSKI – polski poeta, pisarz i tłumacz z języka włoskiego; także autor książek dla dzieci. Nie mogło więc zabraknąć pamiątkowego zdjęcia z tego spotkania.

Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów w wojewódzkim etapie Konkursu Wielka Liga Czytelników.

Alicja Gutowska

Elżbieta Henicz