Uroczyste ropzpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dnia 1 września rozpoczął się Nowy Rok Szkolny 2022/2023.

Pasowanie na ucznia klasy pierwszej!

Wreszcie nadszedł moment rozpoczęcia Roku szkolnego 2022/2023. Pani dyrektor szkoły powitała gorąco zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły, a szczególnie serdecznie pierwszoklasistów.

W  podniosłej atmosferze, przed biało – czerwoną flagą pierwszoklasiści  ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Beata Siwiec oraz Pani wicedyrektor Dominika Krym dokonały symbolicznego pasowania na ucznia. "Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5" – mówiły dotykając kredką - jak czarodziejską różdżką ramion swoich podopiecznych.

Życzymy pierwszoklasistom sukcesów w nauce oraz wielu wspaniałych chwil w naszej szkole!!!