Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Jastrzębiu-Zdroju

Jesteś tutaj: Start / Nasze sukcesy / Sportowe

Sportowe

Artykuły

2020-02-24

Turniej szachowy

5 lutego odbył się IX Noworoczny Turniej Szachowy. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniòw: Stanisław Ziebura z klasy 2b,Mateusz Dzieńkowski z klasy 2b,Olga Sporysz z klasy 2a, Brajan Pająk z klasy 3b,Igor Wikłacz z klasy 3b,Natan Sobczyński z klasy 3b. Stanisław Ziebura zajął indywidualnie 3 miejsce, a cała grupa zajęła 3 miejsce drużynowo.

Gratulujemy.

2020-02-23

I miejsce chłopców i dziewcząt w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego

W czwartek 20 lutego 2020 roku, odbyły się w hali Omega Powiatowe Zawody z Tenisa Stowego. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas VIII (kategoria: młodzież szkolna) oraz dziewczęta i chłopcy z klasy VI a ( kategoria:dzieci).

2019-03-25

III miejsce naszych uczniów w Rejonowych Zawodach Tenisa Stołowego

13 marca w Pszowie odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej z Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowali Dawid Pal oraz Jakub Paczos. W wyniku końcowej klasyfikacji nasi uczniowie zajęli III miejsce. Gratulujemy sukcesu!!

2019-03-25

I miejsce naszych uczniów w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej

12 marca w naszym mieście odbyły się Powiatowe Zawody Chłopców z klas VII-VIII oraz III gimnazjalnych w piłce siatkowej. Spośród 7 zespołów nasi siatkarze odnieśli komplet zwycięstw i zostali mistrzami Jastrzębia-Zdroju. Gratulujemy!!