Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Jastrzębiu-Zdroju

44-335 Jastrzębie-Zdrój

ul. Mazurska 6

tel. +48 324 714 704

       +48 459 450 093

poczta@sp5.jastrzebie.pl
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

2020-03-24
Powiększ obraz

Nasza biblioteka od wielu lat bierze udział w akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom". Akcja ma na celu uświadomienie społeczeństwu  ogromnego znaczenia czytania dziecka dla jego wszechstronnego rozwoju. Czytanie dziecku na głos uczy je języka i myślenia, rozwija pamięć, przynosi wzorce dobrych zachowań, buduje skojarzenia związane z przyjemnością czytania. Czytanie to zabawa w krainie wyobraźni, obudzenie własnego świata dziecka, spotkanie z żywym językiem.

,,Cała Polska czyta dzieciom"

Czytaj więcej o,,Cała Polska czyta dzieciom"
2020-03-24
Powiększ obraz

Panujący wirus wymusza na nas robienie rzeczy, które zazwyczaj kojarzymy z nudą i monotonią, od których na co dzień uciekamy. Bywa, że zaczynamy odczuwać napięcia i frustracje, których nie mamy gdzie odreagować. Do tego wszystkiego dochodzą codzienne informacje o kolejnych zachorowaniach i restrykcjach. Nikt z nas nie lubi zakazów, nakazów, czy ograniczenia wolności. Poddajemy się jednak, bo większość z nas odpowiedzialnie przyjmuje zalecenia od specjalistów. Przedłużający się czas kwarantanny spędzamy w domu z rodziną i najbliższymi.

Kwarantanna: Jak przetrwać?

Czytaj więcej oKwarantanna: Jak przetrwać?
2020-03-24
Powiększ obraz

Drogie Dzieci!
Dzisiaj zapraszamy Was do wykonania kartki Wielkanocnej. Format (wielkość) i materiały są dowolne, możecie użyć wszystkiego, na co tylko pozwolą Wam rodzice.

Jeśli macie, ochotę możecie zrobić zdjęcie swojej pracy i wysłać przez librus do p. Sabiny Ludwiczak. Nadesłane prace będziecie mogli oglądać na stronie internetowej naszej szkoły.


Pozdrawiamy serdecznie
Wychowawcy świetlic szkolnej i środowiskowej.

Kartka wielkanocna

Czytaj więcej oKartka wielkanocna