APEL PCK „WIELKANOCNY KOSZYCZEK”

Apel PCK
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w szkole zostanie przeprowadzona zbiórka darów „Wielkanocny koszyczek PCK”. Podarujmy odrobinę tym, dla których okres świąt to czas troski i samotności. Pomóżmy godnie przeżyć Święta Wielkanocne. Możemy nieść pomoc potrzebującym tylko dzięki Państwa hojności i życzliwości. Dziękujemy za każdy jej przejaw.

Zarząd Rejonowy PCK w Jastrzębiu-Zdroju z góry dziękuje wszystkim ofiarodawcom. Żywność zostanie przekazana osobom samotnym i będącym w trudnej sytuacji materialnej, objętych pomocą Oddziału Rejonowego PCK w Jastrzębiu-Zdroju. Mamy nadzieję, że i w tym roku dzięki hojności uczniów i nauczycieli przygotujemy kilkadziesiąt paczek dla tych rodzin.
Prosimy o dary z dłuższym terminem ważności, tj. produkty niepsujące się m. in.: mąkę, kaszę, ryż, makaron, sól, cukier, słodycze.
Akcja zostanie przeprowadzona przez członków SK PCK od 6 do 24 marca 2023 r.( stoisko na parterze szkoły).
Za okazaną pomoc uczniowie otrzymają punkty dodatnie z zachowania.

Z czerwonokrzyskim pozdrowieniem!
Opiekun SK PCK Renata Reichman