Szkolny Konkurs Recytatorski kl. I - III "To Polska właśnie"

Dnia 29 kwietnia 2022r. w Bibliotece Szkolnej odbył się szkolny etap Rejonowego Konkursu Recytatorskiego dla klas I- III pt. "To Polska właśnie".
W eliminacjach szkolnych udział wzięło 10 uczniów (jeden uczeń online).

W komisji oceniającej zasiadali: Renata Reichman, Elżbieta Henicz, Wioleta Wieczorek i Alicja Gutowska. Kryteria oceniania obejmowały: dobór repertuaru, interpretację utworu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.
Na pochwałę zasługuje fakt, iż wszyscy uczniowie przybyli  na szkolne eliminacje w strojach galowych i każdy z nich najpiękniej, jak potrafił, zinterpretował wybrany przez siebie utwór o tematyce patriotycznej.

Laureatami konkursu zostali:
1. Nadia Witczak kl. 1 a
2. Wojciech Kogut kl. 1 b
3. Maria Jodłowska kl. 3a

Nadia Witczak będzie reprezentowała naszą szkołę w miejskim etapie w/w konkursu :)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy, a Nadii życzymy sukcesu i trzymamy kciuki.

Elżbieta Henicz
Wioleta Wieczorek