Dzień Talentów i Pasji w klasie 1 A

12.04.2022 r. odbył się w klasie I A Klasowy Dzień Talentów i Pasji. W tym dniu każdy z nas miał okazję do zaprezentowania swoich zdolności, pochwalenia się swoim hobby, podzielenia się z innymi swoją pasją.

Wiktoria i Maja pokazały wykonane prace plastyczne, Marcel ciekawie opowiedział o swojej kolekcji minerałów, Kordian przyniósł gadżety związane z piłką nożną oraz zbiór kart z piłkarzami, Nikola zachęcała do harcerstwa, Julian przyszedł w stoju piłkarskim i opowiedział o swoich treninach, Bartek i Miłosz przedstawili swoją pasję do konstruowania z lego, Błażej okazał się fanem motoryzacji, a Sandra opowiedziała o swoim zamiłowaniu do jazdy konnej. Wspaniale było zobaczyć ile ciekawych rzeczy można robić w wolnym czasie i ile zainteresowań mają pierwszoklasiści.

Dzieci oceniły, że był to bardzo ciekawy dzień. Pokazał nam wszystkim, jak wiele drzemie w nas talentów i pasji i jak ważne jest, żeby umieć o nich opowiadać i dzielić się nimi z innymi.

Elżbieta Henicz