Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023r. nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023r.

Na akademii kończącej rok szkolny zostali wyróżnieni uczniowie, którzy wykazali się bardzo dobrymi wynikami i zachowaniem. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy zostali Sportowcami Roku w poszczególnych grupach wiekowych oraz Sportowiec Szkoły, którym zostali w kategorii dziewcząt: Zuzanna Janczyk z kl. 8b, w kategorii chłopców: Mariusz Wiosna z kl. 8c.

W czasie akademii pani dyrektor Beata Siwiec podziękowała rodzicom za współpracę i wsparcie przez cały rok szkolny. Uroczystość zakończenia roku szkolnego była doskonałą okazją, aby podziękować Radzie Rodziców i docenić ich trud w czynieniu szkoły lepszym miejscem.

Podczas akademii dla klas V-VIII miało miejsce uroczyste przekazanie sztandaru przez klasę VIII klasie VII oraz złożenie ślubowania uczniów klas VIII.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego to także okazja do pożegnania absolwentów i wręczenia statuetki Absolwenta Roku. Uroczystość jest miejscem do uznania ciężkiej pracy i poświęcenia absolwentów, którzy pomyślnie ukończyli szkołę podstawową i są gotowi przejść do kolejnego rozdziału swojego życia.

Nagroda Absolwenta Roku to wyróżnienie przyznawane uczniowi, który wykazał się nie tylko bardzo dobrymi wynikami edukacyjnymi ale również działalnością na rzecz szkoły i innych. Osoba ta stanowi inspirację dla obecnych i przyszłych uczniów.

Absolwentką Roku szkolnego 2022/2023 została Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Anna Pelc z kl. 8c, której serdecznie gratulujemy!

Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy wielu słonecznych dni w czasie wakacji, zasłużonego odpoczynku i naładowania baterii przed kolejnym rokiem szkolnym.