Kapsuła czasu klasy IIIa

W czwartek 22 czerwca zespół klasy 3a przygotował wspólną pamiątkę - „Kapsułę czasu”.

W pudełku umieściliśmy pamiątki, zdjęcia oraz rysunki i teksty przygotowane przez uczniów. Następnie dokładnie je zamknęliśmy oraz dokładnie okleiliśmy papierem. Nasza pamiątka będzie czekała na uroczyste otwarcie w czerwcu 2028 roku, gdy uczniowie klasy III będą w klasie VIII. Mamy nadzieje, że pamiątka będzie dla nas źródłem radości i wzruszeń :) Już dzisiaj, gdy przygotowywaliśmy prace do zamknięcia pudełka, pojawiło się sporo emocji! Za nami przecież cudowne trzy lata wspólnej nauki pełne inspirujących wyzwań, śmiesznych sytuacji i pięknych chwil!

Dziękujemy Pani wicedyrektor Dominice Krym za oficjalne zamknięcie "Kapsuły Czasu" w bezpiecznym miejscu w szkole :)

Elżbieta Schinohl, Barbara Niedziela