Konkurs wiedzy dla klas ósmych

W poniedziałek 15.05.2023r. odbył się Konkurs Wiedzy dla klas ósmych w ramach Wiosennego Festiwalu Nauki.
Konkurs ten, to coroczna impreza sprawdzająca wiedzę uczniów z różnych przedmiotów. Do zawodów stają zespoły trzyosobowe z każdej z klas.
Pytania obejmują szeroki zakres tematów, w tym matematykę, fizykę, chemię, biologię, geografię i historię.
Zwycięska drużyna otrzymuje dyplom oraz puchar!

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w postaci pani dyrektor Beaty Siwiec i psychologa szkolnego pani Bożeny Bendarz.
Po zaciętej walce  w tym roku najwyższe podium zajęła klasa 8b i to właśnie do nich powędrował puchar i tytuł "Mistrzów wiedzy" !
drugie miejsce wywalczyła klasa 8a
trzecie klasa 8 d
wyróżnienie trafiło również na ręce klasy 8c

Wszystkim klasom gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów na polu nie tylko szkolnym ;)

Elżbieta Dudzik

Dominika Krym