Dzień Edukacji Narodowej

W czwartek 13 października 2022r. wszystkie klasy uczestniczyły w uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Apel był doskonałą okazją do złożenia życzeń nauczycielom oraz innym parownikom szkoły, bez których szkoła nie byłaby w stanie istnieć.

W pięknych słowach Pani dyrektor mgr Beata Siwiec zwróciła się do swoich uczniów i nauczycieli oraz nagrodziła te osoby, które w ostatnim roku wykazały się największą aktywnością dla dobra uczniów i szkoły.

Po części oficjalnej głos zabrali uczniowie.

Na początku w programie artystycznym "Duża przerwa" zadebiutowali na szkolnej scenie uczniowie klasy 5b pod czujnym, reżyserskim okiem wychowawcy pani Renaty Reichman. Skecz "z przymrużeniem oka" podobał się zarówno młodszej jak i starszej publiczności.

Następnie głos oddano najstarszym uczniom w szkole, oni w imieniu wszystkich uczniów, wręczali swoje nagrody nauczycielom, którzy zwyciężyli w internetowym plebiscycie na "Osobowość nauczyciela".

Zwycięzców wyłoniono w następujących kategoriach: Nauczyciel kosa, Nauczyciel miss piękności, Nauczyciel "Złote usta", Nauczyciele "Papużki nierozłączki", Nauczyciel na luzie, Nauczyciel "Magiczny pędzel" oraz wręczono nagrodę za Ryzyko i odwagę.