Rodzinny Turniej Sportowy

Dnia 2 czerwca uczniowie z klas pierwszych wraz ze swoimi rodzicami wzięli udział w Rodzinnym Turnieju Sportowym, podczas którego mieli jeden cel: aktywnie i radośnie spędzić czas razem ze swoimi pociechami.

Wszyscy ubrani na sportowo punktualnie stawili się w sali gimnastycznej, aby móc sprawdzić się podczas różnych konkurencji przygotowanych dla nas przez naszych wychowawców. Spotkanie rozpoczęliśmy od rozgrzewki, którą poprowadziły uczennice z klasy 4b. Było dużo śmiechu, mnóstwo rywalizacji oraz okrzyków dopingu podczas licznych konkurencji sportowo-matematyczno-logicznych (bo Panie naprawdę się postarałyUśmiech). Na koniec nagrodziliśmy obie drużyny gromkimi brawami i zaznaczyliśmy, że koniecznie trzeba będzie ponownie takie spotkanie zorganizować, bo połączenie aktywności fizycznej z rodzinnie spędzonym czasem to najlepsze połączenie jakie może być!

E. Henicz, A. Musioł-Ferszt, E. Dudzik