Piknik z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnoprawnością

W niedzielę 8 maja 2022 r. odbył się piknik możliwości  w Parku Zdrojowym z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością organizowany przez prezydent Miasta - Panią Annę Hetman.

Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły wzięli aktywny udział w wydarzeniu. Ogromnym zainteresowaniem dzieci i rodziców cieszyły się eksperymenty naukowe prowadzone przez nauczycielki. Podobnie plastyczne warsztaty kwiatowe - drewniane kwiaty ozdobione własnoręcznie przez dzieci okazały się strzałem w dziesiątkę. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach plastycznych i wspólnie z nauczycielami przygotowywali sensoryczne zakładki do książek. Podczas pikniku grupa młodych artystów z naszej szkoły wystąpiła pod kierunkiem Pana Łukasza Brzozy i brawurowo wykonała piosenki pt.: Chodź pomaluj mój świat oraz Wszystko kwitnie wkoło. Gratulujemy młodym artystom - dla niektórych był to pierwszy w życiu wytęp dla tak licznej publiczności.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia. Udział w tym pikniku był wspaniałą okazją do rodzinnego spędzania czasu w niedzielne popołudnie, a dla nauczycieli stanowił wspaniałą okazję do integracji środowisk edukacyjnych!