Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Władysława Broniewskiego

44-335 Jastrzębie-Zdrój

ul. Mazurska 6

tel. +48 324 714 704

       +48 459 450 093

poczta@sp5.jastrzebie.pl
Jesteś tutaj: Start / Dla rodziców / Konsultacje

Konsultacje

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

1

Adamczuk Renata

Wtorek

13.30 - 14.15

2

Beczek Magdalena

Piątek

8.50 - 9.35

3

Bober Teresa

Środa

10.35 - 11.20

4

Brzoza Łukasz

Środa

12.35 - 13.20

5

Chrukin Małgorzata

Poniedziałek

13.30 - 14.15

6

Dobrowolska Beata

Środa

12.35 - 13.20

7

Dudek Magdalena

Czwartek

 12.35 - 13.20

8

Dudzik Elżbieta

Piątek

9.40 - 10.35

9

Duk-Bochnak Izabela

Poniedziałek

10.35 - 11.20

10

Dworak-Kulig Monika

Środa

11.35 - 12.20

11

Gaj Aleksandra

Czwartek

11.35 - 12.20

12

Gajda Magdalena

Czwartek

11.35 - 12.20

14

Henicz Elżbieta

Piątek

8.00 - 8.45

15

Holona Anna

Wtorek

12.35 - 13.20

16

Jarczok Justyna

Czwartek

11.35 - 12.20

17

Jochymek Monika

Piątek

8.50 - 9.35

18

Kania Bożena

Poniedziałek

8.50 - 9.35

19

Kasprzak Edyta

Poniedziałek oraz wtorek

8.00-8.30 (pon), 7.00-7.25 (wt)

20

Krym Dominika

Środa

12.35 - 13.20

21

Kulczycka-Pruszyńska Krystyna

Poniedziałek

11.35 - 12.20

22

Łapa Beata

Poniedziałek

12.35 - 13.20

23

Łapińska-Gruszczyk Joanna

Czwartek

8.45-9.30

24

Marszałek Hanna

Wtorek

11.35 - 12.20

25

Matlakiewicz Dorota

Środa

10.35 - 11.20

26

Mentlik Agnieszka

Wtorek

10.35 - 11.20

27

Musioł-Ferszt Agnieszka

Poniedziałek

12.35 - 13.20

28

Nejkauf-Właszczuk Angelika

Poniedziałek

13.30 - 14.15

29

Niedziela Barbara

Środa

7.10 - 7.55

30

Nowak Hanna

Poniedziałek

9.40 - 10.35

31

Nowak-Tuszyńska Aneta

Piątek

10.35 - 11.20

32

Olszowski Ireneusz

Środa

14.25 - 15.10

33

Oślizło Wioleta

Piątek

8.50 - 9.35

34

Pawliczek Anna

Środa

10.35 - 11.20

35

Przybyłowska Agnieszka

Czwartek

13.30 - 14.15

36

Reichman Renata

Środa

10.35 - 11.20

37

Rostalska Barbara

 Piątek

 8.50 - 9.35

38

Schinohl Elżbieta

Środa

7.10 - 7.55

39

Schmidt Magdalena

 Piątek

 10.35 - 11.20

40

Skirtun Izabela

Poniedziałek

13.30 - 14.15

41

Sobocik Justyna

Czwartek

9.40 - 10.35

42

Szczęsny Lucyna 

Wtorek

8.50 - 9.35

43

Szewczyk Joanna

Piątek

12.35 - 13.20

44

Ślusarczyk Małgorzata

Poniedziałek

9.40 - 10.35

45

Taruc Leszek

 Poniedziałek

 8.50 - 9.35

46

Weygand Ewelina

Poniedziałek

10.35 - 11.20

47

Węgrzyn Joanna

Piątek

8.50 - 9.35

48

Wieczorek Wioleta

Środa

9.40 - 10.35

49

Wilk Agnieszka

Czwartek

11.35 - 12.20

50

Wolny Małgorzata

Czwartek

9.40 - 10.35

51

Wójcicka Kamila 

Piątek

10.35 - 11.20